Úvod
Letecká technika
Pozemní technika
Auto - Moto
Vojenské objekty
Muzea
Odkazy
Ke stažení
Kontakt
Kniha návštěv

Brigadyr
Internet

 

EVROPSKÁ LETECKÁ MUZEA

Musée Royal de l'Armée et d'Histoire Militaire

(Koninklijke Leger Museum), Brusel, Belgie

Aero L-29 Delfin

Lockheed T-33 Silver Star

Aero S103 (MiG 15?) Fagot

LVG C VI

Airspeed AS 40 Oxford I

McDonnell Douglas F-4 E Phantom II

Auster AOP Mk 5

MiG-21 F Fishbed C

Auster AOP Mk 6

MiG-23 BN Flogger F

Aviatik C I

Mil Mi-24 D Hind E

Avro CF 100 Canuck

Miles M 14 A Magister

Bataille Triplane

Miles M 38 Messenger

Blèriot SPAD XIII C1

Miles M.65 Gemini

Blériot XI/2 Monoplane

Morane M-230

Breguet 906

Morane Saulnier MS-500 Criquet

Bristol 149 Bolingbroke IV

Morane Saulnier MS-892 Rallye Commander

Bristol Blenheim Mk. IV

Nieuport N XVII C 1

Bristol F 2 B Type 17

Nord 1002 Pingouin

Britten-Norman Islander

North American AT-6 C Harvard III

Bücker Bü 181 Bestmann

North American AT-6 D Harvard II

Caudron C 800

North American F-86 Sabre

Caudron G III

Percival IGT 411 Prentice

Cessna 310

Percival P 34 Proctor Mk. IV

Dassault Bréguet Mirage III C

Percival P 34 Proctor Mk. V

Dassault MD 450 Ouragan

Percival P1 / 7573 Gull

DeHavilland Canada DHC 1 Chipmunk

Piper B 3 Cub

DeHavilland Canada DHC 3 Otter

Piper L-18 C Super Cub

DeHavilland DH 100 Vampire

Piper PA-14 Family Cruiser

DeHavilland DH 82 Tiger Moth

Potez Air Fouga CM-170 Magister

DeHavilland DH 82 Tiger Moth

Republic F-84 F Thunderstreak

DeHavilland DH 89 Dominie

Republic F-84 Thunderjet

DeHavilland DH 98 Mosquito NF.Mk. 30

Republic RF-84 F Thunderflash

Dornier Do 27

Royal Aircraft Factory RE 8

Douglas A-26 Invader

Saab J 35 F Draken

Douglas C-47 Dakota

SABCA Junior

Fairey Battle Mk.I

SABCA Poncelet Vivette

Fairchild 24-R-46 Ranger

Schreck FBA Type H

Fairchild C-119 Flying Boxcar

Sikorski S 58 (H34) Choctaw

Fairchild VC-61 Forwarder

Skandinavian Aero KZ 13

Farman MF XI

Skandinavian Aero KZ III

FIAT G-91-R3 Gina

Sopwith Aviation Co. 1 1/2 Strutter

Fieseler Fi-156 Storch

Sopwith Aviation Co. F 1 Camel

General Dynamics F-16 A Fighting Falcon

Stamer Lippisch Schulgleiter 38

Gloster Meteor F Mk. 8

Stampe et Renard SV 4 A (Manchots)

Grunau Baby 3

Stampe et Renard SV 4 B

Halberstadt C V

Stampe et Renard SV 4 C

Hanriot Dupont HD.1

Stampe et Renard SV 4 D

Hawker Hunter FB.Mk.IV

Sud Aviation SE 210 Caravelle

Hawker Hurricane Mk.IICc

Sud-Ouest SE 3130 B Alouette II

Hunting Percival Pembroke C-101

Supermarine Spitfire LF.Mk. IX

Jakovlev Jak-11

Supermarine Spitfire Mk.XIVE

Jodel Bébé

Tipsy S 2

Kassel 12

Voisin LA 5 B Canon

Kreit Lambrinck KL 1

Westland Lysander

Lockheed F-104 G Starfighter

Wolf Hirth G-4 Gövier III

 

Museo do Ar, základna Alverca, Portugalsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.8/1988, str.22/302, č.6/1999, str.30/360

Alouette II

Hawker Hurricane

Amiot AAC Toucan

Hirth Grunau Baby IIB

Auster D5/160 Husky

Junkers Ju-52/3M

Avro 631 Cadet

Lockheed (Canadair) T-33AN Silver Star

Beech AT-11 Kansas

Lockheed P2V-5 Neptune

Beech C-45H Expeditor Mk.3T

Lockheed PV-2 Harpoon

Bleriot XI (replika)

Maurice Farman MF-4

Bristol Beaufighter TF.Mk.X

Max Holste MH-1521M Broussard

Caudron G-III

Nord N-2501 Noratlas

Cessna T-37C

North American AT-6 Harvard III

Cessna T-37T

North American AT-6 Harvard IV

DeHavilland DH 82A Tiger Moth

North American F-86F Sabre

DeHavilland DH 100 Vampire FB Mk.9

Northrop OQ-19D (NQM-33G)

DeHavilland DH 87 Hornet Moth

Northrop T-38A Talon

DeHavillnad DH 89 Dragon Rapide

Oliviera, Rolando Nikus Miniplane

Dornier Do-27 A1

Piper L-212B Super Cub

Dornier Do-27 A4

Republic F-84G Thunderstreak

Douglas A-26 Invander

Santos-Dumont Demoiselle No.20

Douglas C-47 Skytrain

SG-38

Douglas C-54 Skymaster

Sikorsky S-55 Chickasaw

Douglas C-68 Liftmaster

Stamer Lippisch Zogling

Fairey IIID "Santa Cruz"

Supermarine Spitfire Mk.IX

Farman Maurice 1912 Casta Suzanna

Taylocraft Auster D-5/160 Husky

Fiat G.91R

Varela CID

Grumman G-44 Widgeon

 

 

Museo de Aeronautica y Astronautica, letiště Charto Vientoc, Madrid, Španělsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.6/88, str.22/222 

Aerotecnica AC-12

Douglas DC-4

Aerotecnica AC-14

Fiat CR-32 Chirri

Agusta Bell 47G-2

Fieseler Fi 156C-3 Storch

Agusta-Bell 47-3B

Fokker C.III (replika)

Agusta-Bell 47G-3B

Grumman HU-16B Albatros

AISA I-115

Grunau Baby

AISA I-11B Peque

Gurripato II

Alouette II

Heinkel He-111E-1 Pedro

Alouette III

Hispano HA-1112-K1L Buchón

Augusta-Bell 47G.2

Hispano HA-1112-M1L Buchón

Avro 504K (replika)

Hispano HA-200R-1 Saeta

Beechcraft T-34 Mentor

Hispano HA-220D Super Saeta

Bell 205 A-1

Huarte-Mendicoa HM.1B

Bell 206 Jet Ranger

Junkers Ju 52/3m

Bell 47G-22 Sioux (OH-13H)

Lockheed F-104G Starfighter

Boeing KC-87L Stratotanker

Lockheed T-33A Silver Star

British Klemm Eagle II "Santander" (replika)

McDonnell Douglas F-4C Phantom II

Bucker Bu 133C Jungmeister

McDonnell Douglas RF-4C Phantom II

Canadair DL-215

MiG-17

CASA 1.131E (Bu 131)

MiG-21

CASA 2.111E (He-111H-16)

MiG-23

CASA 352 (Ju 52/3m)

Miles M.2

CASA C-101 vionet

Morane-Saulnier MS-181

CASA C-207 Azor

Morane-Saulnier MS-230

CASA-Bréguet XIX SB "Cuatro Vientos"

Morane-Saulnier MS-733 Alcyon

CASA-Bréguet XIX TR

Nieuport IV.G (replika)

Caudron C-272 Luciole

Nord N.1002 Pingouin (BF 108B Taifun)

Caudron G.III (replika)

North American AT-6G Texan

Cessna L-19 Bird Dog

North American F-86F Sabre

Cierva C-19IVP (Avro 620)

Northrop CASA F-5A Freedom Fighter

Cierva C-6bis

Northrop CASA RF-5A

Consolidated PBY-5A Catalina

Piper PA-23

Dassault Mirage IIIE

Polikarpov I-15 Chato

DeHavilland DH 60G Moth Major

Polikarpov I-16 Mosca/Rata (replika)

DeHavilland DH 82 Tiger Moth

SG 38 (AISA P.E.38)

DeHavilland DH 89 Dragon Rapide

Schleicher 205 KA.6CR

DeHAvilland DHC 4 Caribou

Slingsby T.34A Sky I

DFS Kranich II

Stampe S.V.4C

DFS Kranich II

Stinson C-108 Voyager

DFS Weihe

Suchoj Su-22

Dornier Do 24T-3

Transavia PL-12 Airtruck

Dornier Do 27A-1

Vilanova-Acedo (replika)

Dornier Do 28A-1

Westland Sikorski WS-55 Whirlwind

Douglas DC-3A Dakota (C-47B)

Zlin Z-326 Trenér Master

 

National Aerospace Museum, Aviodome Schiphol, letiště Schiphol, Amsterdam, Holandsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.7/1988, str.22/262

www.aviodome.nl 

Auster J/1 Autocraft

Grumman S-2N Tracker

Bensen B6 Gyroglider

Grunau Baby II

Blériot XI

Hawker Hunter F.Mk.51

Caravella

Hawker Sea Furx FB.Mk.51

Cierva C-30A

Hawker Sea Hawk FGA Mk.6 Mk.50?

DeHavilland DH 82A Tiger Moth II

Hunting Percival Jet Provost

DeHavilland DH 104 Dove

Lilienthal

DeHavilland DH 106 Comet

Lockheed F-104G Starfighter

Douglas C-47 Skytrain

NED-Helicopter Ind.H3 Kolibri

Fieseler Fi-103 (V1)

North American AT-6 Harvard IIB

Fokker C-VD

Piasecki PV-18

Fokker Dr.I

Piper L-4B Grasshopper

Fokker F-27 Friendship

Sikorski HO 4S-3 Chickasaw

Fokker F-VIIa

Sikorsky S-55

Fokker S-11 Instructor

Snellen V-20

Fokker S-12

Stamer Lippisch Zogling

Fokker S-14 March Trainer

Supermarine Spitfire LF.Mk.IXC

Fokker SIV

Vertol (Piasecki) HUP 2 Retriever

Fokker Spin

Wright Flyer (replika)

 

Militaire Luchtvaart Museum, letiště Soesterberg, Utrecht, Holandsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.23/1989, str.22/902, č.7/2002, str.26/434

www.militaireluchtvaartmuseum.nl 

Alouette II

Hawker Sea Fury FB Mk.51

Alouette III

Hawker Sea Hawk FGA Mk.50

Avro Anson Mk.X

Hiller OH-23C Raven

Bolkov Bo 105CB

Koolhoven FK-51B

Consolidated B-24 Liberator

Lockheed 12A

Convair F-102A Delta Dagger

Lockheed F-104G

De Havilland DH.89B Dominie

Lockheed RT-33

DHC-2 Beaver

Lockheed SP-2H Neptune

Dornier Do-24K

McDonnell Douglas F-15A

Douglas C-47A Skytrain

MiG-21 PFM

Fairey Firefly AS.Mk.6

North American B-25 Mitchell

Farman F-22 Longhorn

North American F-100C Super Sabre

Fokker D-23 (trup)

North American F-86D  (K?) Sabre

Fokker D-VII

North American P-51D Mustang

Fokker F-25 Promotor

North American T-6G Texan

Fokker F-27 Troopship

Northtrop F-5B (NF-5B) Freedom Fighter

Fokker F-XXI

Piper L-18C Suber Cub

Fokker G-1A

Republic F-84G Thunderjet

Fokker S-11 Instruktor

Republic RF-84F Thunderflash

Fokker S-14 Mach Trainer

Sikorski S-58

General Dynamics F-16A Fighting Falcon

Supermarine Spitfire Mk.VB (IX?)

Gloster Meteor F.Mk.8

Vertol H-21 Shawnee

Gloster Meteor F.Mk-4

odkrytovaný Texan

Grumman S-2A Tracker

kabina TF-104G

Grumman TBM-3W Avenger

30 letec.motorů od r.1909

Hawker Hunter F.Mk.8

PLŘS Nike Hercules, Nike Ajax

 

Museo Storico Dell´ Aeronautica Militare Italiani, Vigna di Valle, Itálie

zdroj: Letectví a kosmonautika č.25/1990, str.18/978

Aerfer Ariete

Grumman HU-16 Albatros

Aerfer Sagittario II

Grumman S1F-1 Tracker

Aermacchi MB-326

Hanriot HD.1

Ansaldo AC-2

Iman Ro-43

Ansaldo SVA-5

Lockheed F-104G Starfighter

Bell 47G

Lockheed RT-33 Silver Star

Bell 47J

Macchi M-39-II

Blériot BL 160

Macchi M-67

Blériot SPAD VII

Macchi MB-323

Blériot XI/2

Macchi MC-200 Saetta

Caproni Ca.100

Macchi MC-202 Folgore

Caproni CA-33

Macchi MC-205V Veltro

Caproni Trento F.5

Macchi MC-72

Caproni-Campini CC-2

Nardi FN.305

CRDA/CANT Z-506S Airone

North American F-100 Super Sabre

Curtiss A-1

North American F-86E Sabre

de Bernardi MDB 01 Aeroscooter

North American F-86K Sabre

de Havilland DH-113 Vampire NF Mk.54

North American P-51D Mustang

Fiat C-29

Panavia Tornado

Fiat CR-32 Chirri

Piaggio P-150

Fiat G-212 CA

Piaggio P-166M

Fiat G-222

Republic F-84F Thunderstreak

Fiat G-39

Republic F-84G Thunderjet

Fiat G-46

Republic P-47D Thunderbolt

Fiat G-49-2

Republic RF-84F Thunderflash

Fiat G-5

SAAB J-29F Tunnan

Fiat G-55

Savoia Marchetti SM-56

Fiat G-59

Savoia Marchetti SM-79 Sparviero

Fiat G-80

Savoia Marchetti SM-82PW Marsupiale

Fiat G-82

Siai Marchetti S-55X

Fiat G-91 PAN

Sikorksy HH-3F

Fiat G-91R1

Supermarine Spitfire Mk.IX

Fiat G-91T

Weber A-VII Etiopia 1

Fiat G-91Y

Wright Flyer N.4

Fieseler Fi-156C3 Storch

 

 

Museo Nazionale Della Scienza e Della Technica, Milano, Itálie

zdroj: Letectví a kosmonautika č.4/1989, str.22/142 

Aliente Caproni TM2

Junkers B1 J-4 (trup)

Aliente Zoegling

Macchi MC-205V Veltro

Ambrosini Supersette

Magni Vale PM-3-4

Blériot XI (replika)

Nardi F.N.J 33 Amphibian

Breda BA-15

Nieuport-Macchi Ni-10

Caproni-Campini CC-2 (trup)

North American F-86K Sabre

Cierva

North American F-86S Sabre

CST TM-2

North American T-6G Texan

DeHavilland DH 100 Vampire

Republic F-84F Thunderstreak

DeHavilland DH 80 Puss Moth

Ricci R-6 Triplanino

Farman Savoia 1909 (replika)

SAI Ambrosini Super S-7

Fiat G-91-R3 Gina

Saiman 202M

Frati-Pasotti Sparviero

SIAI Marchetti SM-102

 

Museo Aeronautico Caproni di Taledo, Milano, Itálie 

 

Museo dell´Aviazione, Rimini, Itálie

zdroj: Letectví a kosmonautika č.7/2000, 2.str.obálky 

Douglas DC-3

Lockheed T-33A Silver Star

Fiat G.46

LTV A-7 Corsair II

Fiat G.91

MiG-15UTI

Gloster Javelin

MiG-21F

Iljušin Il-28

MiG-23BN

Let L-410 Turbolet

Republic F-84F

Lockheed F-104 Starfighter

Saiman 202

  

Verkehrshaus, Luzern, Švýcarsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.9/1990, str.18/338

Aérospatiale SE 3160 Alouette III

Fokker F-VIIA

Bell 47G

GBMZ Zögling / Hol's der Teufel

Blériot XI-b

Ikarus 200

Bucker Bu 133 Jungmeister

K+W C 35

Caravelle

Lockheed 9 C Orion

Comte AC 4 Gentleman

Messerschmitt Bf 108B Taifun

Convair CV-990A Coronado

Mignet HM-14 Pou du Ciel

DeHavilland DH 100 Vampire Mk.6

Nieuport N 28 C 1

DeHavilland DH 112 Venom Mk.4

North American P 51 D Mustang

Dewoitine D-26 (27?)

Pilatus B-4

Douglas DC-3 Dakota

Piper PA-18-150 Super Cub

Dufaux III  (4?)

Soldenhoff S 5

Eidgen. Konstruktionswerkstätten C 3603

Spalinger S-21

F+W N 20 . 2 Arbalète

Spyr III

Farner WF-7-32

Sud-Ouest SE 3130 B Alouette II

Fieseler Fi-156 Storch

 

 

Museum der schweizerischen Luftwaffe, Dubendorf, Zurich, Švýcarsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.6/1989, str.22/222

www.flieger-museum.com/d/01ju/index.htm 

Beech C-18S Expeditor

Hanriot HD-1

Blériot XI/2 Monoplane

Hawker Hunter F.6

Bücker Bü 131B Jungmann

Hiller 360 / UH-12B

Bücker Bü 133C Jungmeister

Junkers Ju 52/3m

Bücker Bü 181B Bestmann

K+W / Häfeli DH 1

Comte AC-4 Gentleman

K+W / Häfeli DH-5A

Dassault Mirage IIIC

K+W C 35

DeHavilland DH 100 Vampire Mk.55

Messerschmitt Bf 109E-3

DeHavilland DH 100 Vampire Mk.6

Messersmitt Bf 108 Taifun

DeHavilland DH 112 Venom Mk.1R

Morane-Saulnier MS-406C-1 (D3801)

DeHavilland DH 112 Venom Mk.4

Nieuport 28C-1 Bébé

Dewoitine D-27

Nord 1203 Norécrin

Eidgen. Konstruktionswerkstätten C 3603

North American AT-16 Harvard IIB

F+W N 20 Aiguillon

North American P-51D Mustang

Fieseler Fi 156 Storch

Pilatus P-2

Flug- und Fahrzeugwerke P 16 Mk III

Pilatus P-3

Fokker C V D

Pilatus PC-7

Fokker CV E

Sud-Ouest SO 1221 Djinn

Fokker DVII

 

 

Budapest Transportation Museum, Budapeš, Maďarsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.5/1990, str.22/182 

Aero Ae-45S Super

Polikarpov Po-2

Aladár Zsélyi (replika)

Rubik Aero Ever KFT R-07b Vascak

Antonov An-2

Rubik Aero Ever KFT R-08 Pilis

Brandenburg B-1

Rubik Aero Ever KFT R-16 Lepke

Jakovlev Jak-18

Rubik Aero Ever KFT R-18(19?) Kánya

Junkres F 13a

Rubik Sportarutermel R-15 Koma

Lampich-Thorotzkai L-2 Hroma

Samu-Gonczy SG-2 Kékmadár

Lloyd C-1

Strucc

Mil Mi-1

Zlín Z-326 Trenér Master (Bukfenc)

Mráz M-1D Sokol

Pannónia (koš horkovzduš.balónu)

 

Muzeum dopravních letadel, letiště Ferihegy, Budapeš, Maďarsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.19/2002, str.20/1272 

Antonov An-2

HA-MHI, sanitní

Iljušin Il-14T

04

Iljušin Il-18

HA-MOA

Jakovlev Jak-40

HA-YLR, kalibrační letadlo úřadu pro civilní letectví

Lisunov Li-2

HA-LIQ

Mil Mi-2

HA-BCB

Tupolev Tu-134A

HA-LBE

Tupolev Tu-154B2

HA-LCG

Tesla RP-4G

radar

 

Muzej jugoslovenskog vazduhoplovstva, letiště Surčin, Bělehrad, Jugoslávie

zdroj: Letectví a kosmonautika č.2/1988, str.22/62

www.vazduhoplovnivodic.co.yu/sr/muzej_jv.htm

Antonov An-12B

Mil Mi-2

Bucker Bu-133 D-1 Jungmaister

Mil Mi-4

Caravella SE 210

Nieuport N.XI C1 Bébé

DeHavilland DH 82 Tiger Moth

North American F-86-D-50-NA Sabre

Douglas C-47B Dakota

North American T-6G Texan

Douglas DC-3

Northrop F-117A (trosky)

Fiat G-50bis

Polikarpov Po-2

Fieseler Fi-156C

Republic P-47D Thunderbolt

Fizir FN

Republic RF-84-G-31 RE Thunderjet

Folland Fo-114 Gnat Mk.1

Sarič No I

Hawker Hurricane Mk.IV

Short (SA-6) Sealand Mk.I

Ikarus 451

Sikorsky (SOKO) S-55-5

Ikarus 451 MM

Sikorsky WS-51 Mk.IB

Ikarus 451M

SOKO 522

Ikarus Aero 2-DE

SOKO G-4 Super Galeb

Ikarus S-49-C

SOKO J-20 Kraguj

Iljušil Il-2m3

SOKO J-22 Orao

Iljušin Il-14P

Supermarine Spitfire LF.Mk.VC Trop

IT-33 Lokid

UTVA 213

Jakovlev Jak-3

UTVA 65-S Privrednik

Junkers Ju-52/3m

UTVA 66

Kamov Ka-25PL

muzeum dle starších info vlastní(lo)?

Kamov Ka-28

Aero 3

KB-6 Matajur

DHC-2 Beaver

Mc Donnell Douglas F-16-C (trosky?)

Student

Messerschmitt Bf-109Ga-2

Typ 214

MiG-21 F-13

Westland Dragonfly

 

Technické muzeum, Záhřeb, Jugoslávie

zdroj: Letectví a kosmonautika č.12/1988, str.22/462 

Aero 3

Jastreb

Bell 47J-2A

Republic P-47D Thunderbolt

Bucker Bu-131 Jungmann

Roda (šk.kluzák ing.Ivana Šostariče)

Focke-Wulf Fw 44 Stieglitz (DAR-9)

Cijan C-3 Trojak (motor Walter Mikron II)

 

 Muzei na Aviaciata i Vojennych Vozdušnych Sil,

letiště Plovdiv, Krumovo, Bulharsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.16/1992, str.35/1187

         HPM č.2/1196, str.24

Aero L-29 Delín

Kamov Ka-26

Antonov An-2

Lazarev Laz-7M (ZAK-1)

Antonov An-2M

Let L-200A Morava

Arado Ar-196A-3

Lisunov Li-2

Iljušin Il-14M

MiG-15UTI

Iljušin Il-2

MiG-17PF (5ks)

Iljušin Il-28R

MiG-19PM

Jakovlev Jak-11

MiG-19S (2ks)

Jakovlev Jak-18

MiG-21F-13

Jakovlev Jak-23 (3ks)

MiG-21MF

Jakovlev Jak-50

MiG-21PFM (2ks)

Jakovlev Jak-52

Mil Mi-1

Jakovlev Jak-9

Mil Mi-4 (2ks)

 

Múzeum letectva, letiště Košice, Slovensko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.9/2004, str.62/87, č.11/2004, č.1/2005 

A-5 Fantan

MiG-21UM

Aero L-39ZA

MiG-23U

Aérospatiale SA 318C Alouette II Astazou

Mil Mi-2

Avia BH.11 (replika)

Mil Mi-4

Góbé

Mirage IIIE

HC-102

Mirage IIIRS

Lockheed F-104S-ASA-M Starfighter

Northrop F-5A Freedom Fighter

Luňák

Northrop T-38 Talon

McDonnell Douglas F-4F Phantom II

Orlík

MiG-15

Polikarpov Po-2

MiG-19PM

SAAB S-37 Viggen

MiG-21F-13

Suchoj Su-15TM

MiG-21MA

Suchoj Su-22M4

MiG-21MF

Suchoj Su-7BKL

MiG-21U

TS-11 Iskra

 

Muzeum lotnictva Polskiego, letiště Rakowice-Czyzny, Krakov, Polsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.9/1998?, str.21/873, č.10/1988, str.18/378

www.muz-lotnictwa.krakow.pl/estrona.html 

AEG Wagner Eule

Motory

Aero 45 Super

9D21

Aero Ae-145

AI-14R

Aero L-60 Brigadyr

AI-24WT

Akaflieg Mu-13D Atalante

AL-21 (S-89)

Albatros B.II

Alfa Romeo 126 RC 34

Albatros C.1

Argus As-014

Albatros H.1

Argus As-10c

Albatros L.101

Argus As-410

Altostratus (Borzęcki)

Argus As-5

Avia B.33 (licence Ił-10)

Argus As-7

Aviatik C.III

Argus As-8

Bleriot XI (replika)

Armstrong Siddeley Gennet

Bücker Bü-131B Jungmann

Austro-Daimler DM 200

BŻ-1 GIL (SP-GIL)

Avia M-332

BŻ-4 Żuk

Avia M-337

Cessna A-37B Dragonfly

Benz Bz IVd

Cessna UC-78A Bobcat

BMW 132 Z

CSS-13 (lic. Po-2)

BMW 801 D2

Curtiss Export Hawk II

BMW IIIa

DeHavilland DH 82A Tiger Moth II

Bramo 323 Fafnir

DFS Olympia Meise

Breda (lic. SPA 6a)

DFS Rhonsperber

Bristol Cherub I

DFS Weihe

Bristol Pegasus X

DFW C.V

Clerget Blin 9B

Farman IV (replika)

Curtiss V 2

Friedrich Etrich Taube

D-25

FVE 10b Rheinland

Daimler-Benz DB 600 G

Geest Mowe IV

Daimler-Benz DB 605

Grigorovič M-15

Farman 12 WE

Halberstadt Cl.II

Farman 9 EFR

Heinkel He-5e

Gnome-Rhone 9KRd Mistral

HWL Pegaz

Gnome-Rhone Jupiter 9Ab

Iljuši Il-28R

GTD-350

Iljušin Il-14S (VEB)

Hirth HM-504A

Iljušin Il-28U

Hirth HM-508

IS-1 Sęp bis

Hirth HM-60R

IS-3 ABC

Hispano-Suiza 12X

IS-4 Jastrzšb

Hispano-Suiza 82

IS-A Salamandra

Isotta Fraschini Bianchi V 4B

IS-B Komar 49

Junkers Jumo 205

IS-C Żuraw

Junkers Jumo 211

Jakovlev Jak-11

Junkers L 55

Jakovlev Jak-12

Junkers L 8

Jakovlev Jak-17UTI (Jak-17W)

Klimow M-103

Jakovlev Jak-18

Klimow WK-105 PF

Jakovlev Jak-23

Le Rhone 9

JK-1 Trzmiel

Liberty 12

KAI-12 Primorec

LIT-3 (lic. Iwczenko AI-26)

Let L-200A Morava

Lorraine-Dietrich 12 EB

Letov Lf-107 Lunak

Lorraine-Dietrich 12 R Sterna

Levavasseur Antoinette

Lorraine-Dietrich 12D

LFG Roland D.VI

Lulka AL-7F

Lisunow Li-2 (lic. DC-3)

M-14

LVG B.II

Maybach HSLU

LWD Junak 1

Maybach Mb III

LWD Junak 2

Maybach Mb IV

LWD Szpak 2

Mercedes Benz F-7502

LWD Szpak 3

Mercedes D IIIa

LWD Żak 3

Mercedes D IVa

LWD Zuch 1

Mercedes D IVb

LWD Zuch 2

Mercedes E 4F

LWD Żuraw

Mikulin AM-34

Messerschmitt Me 209 V1

Mikulin AM-35A

MiG-19 PM

Mikulin AM-38F

MiG-21 F-13

Mikulin M-42

MiG-21 MF

NAG C III

MiG-21 PF

Packard 2025 I A

MiG-21 PFM

Peugeot 8

MiG-21 R

Praga Doris 208B

MiG-21 U

Pratt & Whitney Twin Wasp

MiG-21 US

PSR-1500-15

MiG-23 MF

PZInż. Junior

Mil Mi-4 A

PZInż. Major Typ 4

Mil Mi-4 ME

PZL Pegaz II

North American T-6G Texan

PZL Pegaz VIII

Northrop F-5E Tiger II

PZL WN-3

Piper L-4A Grasshopper

PZL-3 SR

Polikarpov Po-2 LNB

R-11

Polikarpov Po-2 WS

R-11 (SCUD)

PW - 2 Gapa

R-13

PWS-26

R-27

PZL M-15

RAF 3A Napier

PZL M-2

RAF 4A Daimler

PZL M-4 Tarpan

RD-10A

PZL P.11c

RD-500

PZL S-4 Kania 3

RD-9B

PZL Szpak 4T

Renault 12 Kb

PZL-104 Wilga 43

Renault 12FE

PZL-105 Flaming

Renault 6Q11

PZL-106A Kruk

Rolls Royce Eagle Mk IX

PZL-130 Orlik

Rolls Royce Kestrel II S

RWD-13

Rolls Royce Merlin Mk XX

RWD-21

Salmson 9 AD

S-1 Bożena (Stelmaszczyk)

Salmson Z-9

Saab J 35J Draken

Siemens-Halske Sh-14

Schneider-Grunau Motor-Baby

silnik pulsacyjny Wójcickiego

Sopwith F.1 Camel

silnik strumieniowy Wójcickiego

Stinson L-5 Sentinel

Sołowiew D-30

Suchoj Su-20

SPRD-99

Suchoj Su-7 BKŁ

Sunbeam Mohawk

Suchoj Su-7 BM

Szwiecow ASz-21

Suchoj Su-7 UM

Szwiecow ASz-62 IR

Supermarine Spitfire LF Mk XVIE

Szwiecow ASz-82 FN

Swift S-1

Szwiecow M-11 D

SZD-10 bis Czapla

Szwiecow M-11 FR

SZD-12 Mucha 100

Szwiecow/PZL ASZ-62 IR

SZD-15 Sroka

Tumański R-11-F2-S300

SZD-17X Jaskółka L

Walter HWK 109-501

SZD-18 Czajka

Walter HWK 109-507

SZD-19-2A Zefir 2A

Walter Minor 4-III

SZD-19X Zefir 1

Walter Mistral K-14

SZD-21 Kobuz 3

Wright Cyclone 14 R-2600-23

SZD-22 Mucha Standard

Wright Whirlwind R-975

SZD-25A Lis

WSK Lis-2

SZD-27 Kormoran

WSK NP-1

SZD-31 Zefir 4

WSK SO-1

SZD-43 Orion

WSK SO-3

SZD-6X Nietoperz

Duplcates of exhibits

SZD-8 bis Jaskółka

letadla

SZD-9 bis Bocian 1A

Aero Ae-145

The MAK - 30 (supersonic flying target)

LWD Zuch 2

Tuploev Tu-134A

MiG-21 PF

Tupolev Tu-2S

MiG-21 PFM

Gotha Go 147? (křídla?)

Polikarpov Po-2 WS

P-39Q Airacobra (křídla?)

Suchoj Su-7 BKŁ

WSK An-2TD

Suchoj Su-7 BM

WSK Lim-1

WSK Lim-5

WSK Lim-2

WSK Lim-5 R

WSK Lim-5

WSK SB Lim-2

WSK Lim-5R

IS-4 Jastrzšb

WSK Lim-6bis

IS-C Żuraw

WSK Lim-6M

SZD-10 bis Czapla

WSK Lim-6MR

SZD-12 Mucha 100

WSK MD-12F

SZD-15 Sroka

WSK Mi-2 URP

motory

WSK SB Lim-2

AI-14R

WSK SB Lim-2A

AI-24WT

WSK SM-1 (Mi-1)

Avia M-332

WSK SM-1 (Mi-1)

Avia M-337

WSK SM-2

D-25

WSK TS-11 Iskra

GTD-350

WSK TS-11 Iskra bis B

LIT-3 (lic. Iwczenko AI-26)

WSK TS-8 Bies

Praga Doris 208

WSK TS-9 Junak 3

RD-10A

WWS Wrona bis

RD-500 (lic. Rolls-Royce)

WWS-2 Żaba

Szwiecow ASz-82 FN

Zeppelin-Staaken RVI's engine nacelle

Szwiecow M-11 FR

Zlin Z-26 Trener

Szwiecow M-11 D

PLŘS

Szwiecow ASZ-62 IR

SA-75 "DŸwina"

Walter Minor 4-III

S-75M "Wołchow"

Walter Mistral 14 II-L

S-125 "Newa"

Wright Cyclone R-2600

  

Flygvapenmuseum, Linkoping, Malmen, Švédsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.25/1994, str.40/1982

www.flygvapenmuseum.se 

M.1 Nieuport (Nieuport IV G)

AJ.37 Viggen

B.1 Bréguet (Breguet CU-1)

S.6B Fokker (Fokker C.V.-E)

Macchi M.7

S.14 Storch (Fieseler Fi 156C-3 Storch)

Sk.1 Albatros (Albatross D.II)

S.31 Spitfire (Supermarine Spitfire PR.Mk.XIX)

O.1 Tummelisa

Tp.87 Norseman

Sk.9 Moth Trainer (DH-60T Moth)

Hkp.1 Bananen (Boeing Vertol 44A Bananen)

Sk.10 Tigerschwalbe

Hkp.2 Alouette

(Raab-Katzenstein RK-26 Tigerschwalbe)

(Sud Aviation SE.3130 Alouette II)

Sk.11A Tiger Moth (DH-82A Tiger Moth)

B.16 (Caproni Ca 313)

Sk.12 Stieglitz (Focke Wulf Fw 44J Stieglitz)

B.18B

Sk.15 Klemm (Klemm Kl 35B)

B.17Bl

Sk.16 Harvard (Noordyun AT-6 Harvard IIB)

B.3 (Junkers Ju 86K-4)

Sk.25 Bestmann (Bucker Bu 181 Bestmann)

B.4 Hart (Hawker Hart)

Fpl.80 Militrainer (MFI-9B Militrainer)

Saab 210 (Saab 210 Lili Draken)

Saab 105XT

Tp.79 Dakota (Douglas C-47 Dakota)

J.1 Phonix (Phoenix D.III)

Tp.83 Pembroke

J.8 Gladiator (Gloster Gladiator)

(Hunting Percival Pembroke C.Mk.52)

J.9

Tp.91 Safir (Saab 91A Safir)

J.11 Falco (Fiat CR.42)

Tp.47 Catalina (Consolidated PBY-5A Catalina)

J.20 Falco 1 (Reggiane Re 2000)

Tp.82 Varsity (Vickers Armstrong Varsity T.1)

J.21 (Saab 21A-3)

Tp.52 Canberra (English Electric Canberra Mk.2B)

J.22 (FFVS J22)

P.1 Sparman

J.26 Mustang (North American P-51D Mustang)

Fp.151 Super Cub

J.28 Vampire (DH.100 Vampire)

Fp.154 Vipan

J.29 Tunnan

G.101

J.33 Venom (DH.112 Venom NF.Mk.51))

Se.102 Baby (BG IIB Grunau Baby)

J.34 Hunter (Hawker Hunter Mk.4)

Se.103 Kranich (DFS Kranich)

J.35 Draken

Se.104 Weihe (DFS Weihe)

A.32 Lansen (Saab 31A Lansen)

MiG-15

 

Svedinos Bil-Och Flygmuseum, Sloinge, Švédsko 

 

Arlanda Aerospace Expo, letiště Arlando, Stockholm, Švédsko

zdroj: Letectví a kosmonautika, č.8/2000, str.65/540 

Focke-Wulf Fw 44J

létající člun Beda

Junkers Ju W 34 (plovákový)

Lockheed L-12A Electra

Douglas Skyraider

Rieseler RIII

Norduyn UC-64 Norseman

satelit Viking

 

Svenska Tekniska Museet, Stockholm, Švédsko 

 

Suomen Ilmailmuseo, letiště Vantaa, Finsko

zdroj: Letectví a kosmonautika, č.23/2002, str.15/1539 

Adaridi

Letov Š.218A

Atoll 450

Lockheed 18-07 Lodestar

Beechcraft 95-A55 Baron

Messeschmitt Bf-109G-2

Bell 47D-1

MiG-21F-13

Blomquist-Nyberg

MiG-21bis

Bryan HP-16 trup

MiG-21 U

Caudron C.60

Mi-4

Convair 340

Mi-8T

DeHavilland DH Vampire F.B.Mk.52

Mahe Scout

DeHavilland DH Vampire T.Mk.55

Pik 3a Kanttikolmonen

DeHavillnad Canada DHC – 2 Beaver

Pik 3c Kajava

DFS 108 Olympia

Pok 5b

Douglas DC-2

Pik 10

Douglas DC-3

Pik 11 Tumppu

Eklund TE-1

Pik 12 Gabriel

Fibera KK-1e Utu

Pik 16c Vasama

Fieseler Fi 156K-1 Storch

Pik 20

Fouga CM-170 Magister (depozit)

Piper PA-28R-180 Cherokke Arrow

Folland Fo-141 Gnat F.Mk.1 (depozit)

Polikarpov UTI-4

Gloster Gamecock Mk.II

PZL SM-1Sz (Mi-1U)

Grunau 9

Reims/Cessna 150J

Grunau Baby IIb

SAAb J-35BS Draken

Harakka I

SAAB J-35CS Draken depozit

Harakka II

SAAB 91D Saphir

Heinonen HK-1 Keltianen

Schulgleiter SG 38

Holœ Der Teufel (ocas)

SZD-9bis Bocian

I.V.L A.22 Hansa

SZD-10bis Czapla

Junkers A.50 Junior

VL Pyry II

Kahumaki Karhu 48B

VL Saaski II

Kirppu

VL Tuisku

Kokkola Ko-04 Super Upstar

VL Viima

Let L-13

WWS-1 Salamndra

Let Z-37

Wassmer WA-54 Atlantic

 

Forsvartes flysamling Gardermoen, letiště Gardermoen, Norsko

zdroj: Letectví a kosmonautika č.20/1993, str.41/1333, Historie a plastikové modelářství, 10/2006, str.41  

Avro 504

Junkers Ju-88

Bell 47D-1

Lockheed CF-104 Starfighter

Bell UH-1B

Lockheed T-33A Silver Star

Cessna L-19 Bird Dog

Noordyun UC-64 Norseman Mk.VI

Consolidated PBY-5A Catalina

North American F-86F Sabre

de Havilland DH.82 Tiger Moth

North American T-6 Texan

de Havilland DH.89 Mosquito

Northa American P-51D Mustang

de Havilland Vampire F.Mk.III

Northrop F-5A Freedom Fighter

Douglas A-26 Invander

Northrop N-3PB

Douglas C-47 Skytrain

RAF B.E.2e

Fairchild PT-19 Cornell

Republic F-84G Thunderjet

Farman F.46

Republic RF-84F Thunderflash

Fokker C-VE

Saab 91B Safir

Gloster Gladiator Mk.II

Sikorksy S-55

Heinkel He-111 P-2

Start

Junkers Ju-52

Supermarine Spitfire PR.Mk.XI

  

Norsk Teknisk Museum, Oslo, Norsko 

 

Scandinavian Historic Flight, Oslo, Norsko 

 

Danmarks Flyvemuseum, Billund, Dánsko 

Akaflieg München Mü 13 D Atalante

Gloster Meteor T 7

Avia Sk 15

Grob Astir CS

Avro 504 K

Hawker Dancock

Berg & Storm BS III

Hawker Hunter F.51

Canadair CF-104 D Starfighter

Hogslund/Traugott-Olsen 2 G

Canadair CL 90/CF-104 Starfighter

Hütter H 17 A

Consolidated PBY-6A Catalina

Jacobs 108-68 Weihe

DeHavilland DH 104 Dove 6

Let L 13 Blanik

DeHavilland DH 104 Sea Devon C.20

Lockheed 580

DeHavilland DH 82 A Tiger Moth

Miles M. 65 Gemini 1 A

DeHavilland DH 89 B Dominie I

Nielsen & Winter Aa

Douglas C-47 A Dakota

Noorduyn Harvard IIB

Douglas DC-7

North American NA 173 (F 86 D) Sabre

Ellehammer 1906

North American NA 243 (F 100 F) Super Sabre

Fairchild M 62 A-4 Cornell

Percival P 34 A Proctor Mk. III

Fairchild UC 61 K Argus III

Percival P 66 President

Focke Achgelis FA 330 A-1 Bachstelze

Polyteknisk Polyt I

Fokker D XXI

Republic F-84G Thunderjet

General Aircraft ST 25 Monospar

Rockwell / Aero 680 F Commander

Gloster Meteor F.4

SAAB B-17A

 

Musée de l'Air et de L'Espace, Le Bourget, Paříž

zdroj: www.mae.org 

AIR 100

Jodel D 92 Bébé

Amiot AAC 1 Toucan

Junkers J 9

Avia 40 P

Junkers F 13

Avia XV A

Leduc 010

Avro 683 Lancaster

Leduc 022

Aérospatiale SE 210-III Caravelle

Levavasseur Antoinette

Aérospatiale BAC Concorde

Lilienthal Gleitflugzeug

B.D.M. 01

Lioré Olivier LéO C 302 Autogiro

Bernard 191 Oiseau Canari

Lockheed P 2 V Neptune

Biot

Lockheed T-33 Silver Star

Blériot IX

Maerc Sarl H-00

Blériot XI/2 Monoplane

Martin B-26 Marauder

Blériot SPAD 54

Maurice Farman MF 7 / 1911

Blériot SPAD XIII

Max Holste MH 1521 M Broussard

Blériot SPAD-Herbemont 52

Mignet HM 14 Pou de Ciel

Boeing B 707-328

Morane Morane Saulnier A 1

Boeing Stearman PT 17 Kaydet

Morane Morane Saulnier A 1 XXIX

Brochet 850

Morane Saulnier H

Bréguet 14A2

Morane M 230

Bréguet 19 Grand Raid "Nungesser & Coli"

Morane Saulnier MS 149

Bréguet 19TR Super Bidon

Morane Saulnier MS 315

Bréguet 111 Gyroplane

Morane Saulnier MS 406

Bréguet 901

Morane Saulnier MS 500 Criquet

Bücker Bü 181 Bestmann

Morane Saulnier MS 317

Casa Ca 1.109 Buch&oacuti

Morane Saulnier MS 470 Vanneau

Castel Mauboussin CMB 13

Mudry CAP 20

Caudron Regnier C 366

Nieuport N II

Caudron 282 / B Phalene

Nieuport Delage 29 C-1

Caudron C 109

Nieuport Delage XI "Bébé-Nieuport"

Caudron C 277 Luciole

Nord 1203 Norecrin

Caudron C 60

Nord 1500 Griffon

Caudron C 800

Nord 3400

Caudron G III

Nord Scan Stampe

Caudron G III Type XII

Nord Scan Stampe

Caudron G 4

Nord 702 Martinet

Caudron C 630 Simoun

Nord 3202

Chanute

North American  P-51 K Mustang

Cierva CB 11

North American F-86 K Sabre

Cierva C 8 Autogiro

North American F-100 Super Sabre

Dassault Bréguet Mirage IIIA

North American T-6 Texan

Dassault MD 452 Mystère IVA

Oehmichen Helicopter

Dassault Mercure

Packard Lepere C 2

Dassault Super Etendard

Paumier

Dassault Bréguet Br 1150 Atlantique

Payen PA 49 Katty

Dassault Mirage 4000

Perrin

Dassault Mirage IV

Pescara F 3

Dassault Bréguet Mirage III

Pfalz D XII

Dassault Bréguet Mirage III C

Piper L 18 B Cub

Dassault Bréguet Mirage III R

Polikarpov I 153 Chicka

Dassault Mirage 5

Potez 36

Dassault MD 450 Ouragan

Potez 53

Dassault Mirage IIIV

Potez 58

Dassault Bréguet Super Mystère B2

Potez Air Fouga CM 175 Zéphyr

Dassault Mirage 2000

Potez Air Fouga CM 170 Magister

Dassault Bréguet Mirage F1C

Potez 43

De Havilland DH 9 A

R. Esnault-Pelterie REP D

DeHavilland DH-80 A Puss Moth

R. Esnault-Pelterie REP K

DeHavilland DH-89 Dragon Rapide

Republic F-84 F Thunderstreak

Deperdussin B

Republic P-47 D Thunderbolt

Deperdussin Monocoque

Republic F-105 D Thunderchief

Dewoitine 520

Royal Aircraft Factory BE 2

Dewoitine DVII

SA 103 Emouchet

Dewoitine 530

Saab J 29 Tunnan

DFS Habicht

Saab J 35 A Draken

DFS Kranich II

Santos Dumont Demoiselle

DFS Weihe

Schmitt, Paul

DFS Olympia Meise

Schreck FBP 17 HT 4

Donnet-Leveque A

Scintex CP 1310 Super Emeraude

Douglas A-26 B Invader

Sikorski H 19 D (S-55) Chickasaw

Douglas C-47 Skytrain

Siren C34 Edelweiss IV

Dumolaro Pou de Ciel

SNCASE Sud-Est SE 535 Mistral

English Electric Canberra

SNCASE Sud-Est SE 3101

Farman 192

SNECMA C 400 P2 Atar Volant

Farman F 455 Moustique

Sopwith Aviation Co. 1 1/2 Strutter

Farman F 60 Goliath

Stamer Lippisch Schulgleiter 38 (verkleidet)

Fauvel AV 36 CR Aile Volante

Stampe et Renard SV 4 C

FIAT G 91 R3 Gina

Sud Aviation SA 3210-01 Super Frelon

Focke Achgelis FA 330 Bachstelze

Sud Est SE 5003 Baroudeur

Focke Wulf Fw-190 A-8

Sud-Ouest SO 6000 Triton

Fokker D VII

Sud-Ouest SO 1110 Ariel II (Helio)

Fournier RF 2

Sud-Ouest SO 9000 Trident

Gary Autogiro

Sud-Ouest SO 1221 Djinn (Helio)

Gloster Meteor NF 11

Sud-Ouest SE 3130 B Alouette II

Gourdou-Leseurre 87.192

Sustentateur Luoion

Grassi

Vertol CH 21 Shawnee

Grunau Baby II

Vickers-Supermarine Spitfire Mk.XVI

Hanriot HD 14

Voisin LAS B Canon

Hawker Hunter F.6

Voisin LAS B2 Canon

Heinkel He 162 Salamander

Voisin-Henri Farman I Bis

Henri Fabre Hydravion Fabre No. 1

Vuia No. 1

Henri Farman F 20

Wassmer 51WA Pacific

Henri Mignet HM 280 Pou de Ciel

Wright Brothers Baby

Hirsch H. 100

Zeppelin LZ 77

Hurel Dubois HD 10

Zlin 326 Trener Master

Jakovlev Jak-3

 

 

Muzej Vojenno-vozdušnych sil, Monino, Rusko

zdroj: HPM č.11/1998, s.19 

A-1-83

MiG-21S

Aero L-29 Delfín

MiG-21SM

Aist 2

MiG-23

Antonov A-11

MiG-23BM

Antonov A-13M

MiG-23MF

Antonov A-15

MiG-23MLD

Antonov An-10A

MiG-25PD

Antonov An-128

MiG-25RB

Antonov An-14

MiG-27

Antonov An-2

MiG-29

Antonov An-22

MiG-3 (replika)

Antonov An-24

MiG-31

Antonov An-8

MiG-9

Bartini VVA-14

Mil MI-1

Bell P-39N Airacobra

Mil Mi-10

Bell P-63A Kingcobra

Mil Mi-2

Berezňak-Isajev BI-1 (replika)

Mil Mi-24

Berjev Be-12

Mil Mi-24P

Berjev Be-32

Mil Mi-24V

Burjevestnik S-3

Mil Mi-26

Douglas A-20G Boston

Mil Mi-4

Farman MF-4 (replika)

Mil Mi-6

Iljušin DB-3b

Mil Mi-6PG

Iljušin Il-10M

Mil Mi-6VZKP

Iljušin Il-12

Mil Mi-8

Iljušin Il-14P

Mil V-12

Iljušin Il-18V

Mil V-7

Iljušin Il-2/m3

Mjasiščev M-17

Iljušin Il-28

Mjasiščev M-17-3

Iljušin Il-62

Mjasiščev M-3MD

Ivensen

Mjasiščev M-50

Jakovlev Jak.24

North American B-25J Mitchell

Jakovlev Jak-11

Petljakov Pe-2FT (replika)

Jakovlev Jak-12R

Petljaov Pe-8 (trosky)

Jakovlev Jak-17

Polikarpov I-152

Jakovlev Jak-18A

Polikarpov I-153

Jakovlev Jak-18P

Polikarpov I-16 typ 6 (replika)

Jakovlev Jak-18PM

Polikarpov Po-2

Jakovlev Jak-18T

Polikarpov Po-2VS

Jakovlev Jak-18U

Polikarpov R-5

Jakovlev Jak-23

Rafaeljant Turbolet

Jakovlev Jak-25A

Sikorski S-6 Ilja Muromec (replika)

Jakovlev Jak-26 (Ka-25RV)

Sopwith Triplane

Jakovlev Jak-27P

Suchanov Diskoplan 2

Jakovlev Jak-27R

Suchanov Diskoplan 3

Jakovlev Jak-28

Suchoj Su-11

Jakovlev Jak-28B

Suchoj Su-17M-3

Jakovlev Jak-28L

Suchoj Su-2 (replika)

Jakovlev Jak-28U

Suchoj Su-24

Jakovlev Jak-30

Suchoj Su-25K

Jakovlev Jak-36

Suchoj Su-26

Jakovlev Jak-38

Suchoj Su-27 (T-10-1, 1.prototyp)

Jakovlev Jak-40

Suchoj Su-27M

Jakovlev Jak-42

Suchoj Su-35

Jakovlev Jak-50

Suchoj Su-7

Jakovlev Jak-52B

Suchoj Su-7B

Jakovlev Jak-54

Suchoj Su-7BKL

Jakovlev Jak-9

Suchoj Su-7L

Jakovlev Jak-9U

Suchoj Su-7M

Jakovlev UT-2 (replika)

Suchoj Su-9

Kamov Ka-15

Suchoj T-10

Kamov Ka-18

Suchoj T-4

Kamov Ka-25K

Suchoj T-58L

Kamov Ka-26

Suchoj T-61

Karvelius BK-7

Tubolev ANT-6 (TB-3)

Kazan KAI-19

Tupolev ANT-2

Kyvyk

Tupolev ANT-25 (replika)

Lavočkin La-11

Tupolev ANT-4 (TB-1) (trosky)

Lavočkin La-250A

Tupolev ANT-40 (Archangelskij SB-2)

Lavočkin La-7

Tupolev ANT-7 (R6)

Let C-11

Tupolev Tu-104A

Let L-200 Morava

Tupolev Tu-114

Let L-410MU Turbolet

Tupolev Tu-124

Letatlin

Tupolev Tu-128

Lilienthal (replika)

Tupolev Tu-144

Lisunov Li-2

Tupolev Tu-16A

Lisunov Li-2DB

Tupolev Tu-16K

Lvočkin La-15

Tupolev Tu-22

Mi Mi-8T

Tupolev Tu-22M-0

MiG 105/11

Tupolev Tu-26

MiG Je-152M

Tupolev Tu-4

MiG Je-231

Tupolev Tu-95LL

MiG-15bisISH

Tupolev Tu-96

MiG-15UTI

Tupolve Tu-2S

MiG-17

Vertol V.44

MiG-19PM

Voisin L

MiG-21

WSK M-15 Belfegor

MiG-21I/2